אתר מאובטח תקן SSL

נחשוש דגם Baby pink

0035
 • 180.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪400.00
נחשוש מעוצב בגווני ורוד

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  מדיניות אספקת מוצרים
  מועד אספקת המוצר בין 10-14 ימי עסקים וכרוך בתשלום דמי משלוח בהתאם לאיזור וסוג המשלוח, להלן
  במידה ולא מופיע אחרת אפשרויות המשלוח הן:

  דואר רשום עד 10 ימי עסקים.
  דואר שליחים עד 14 ימי עסקים.
  דואר אקספרס עד 48 שעות.


  האתר ו\או החברה לא יישאו באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע”י צד ג’ אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטולים והחזרות:
הודעה על ביטול הזמנת המוצר מכל סיבה שהיא תהיה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981. 

1. ביטול הזמנת המוצר אפשרי מיום הזמנת המוצר ועד 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. החזר כספי יינתן עד 7 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

2. החזרת המוצר כפוף לכך שהלקוח יחזיר את המוצר שהוזמן באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא –לכתובתנו, על חשבונו.

4. החזר כספי יתנן ללא עלות המשלוח + מעמ

  אחריות
  אנו שואפים לכך שכל מוצרינו יהיו תקינים ובאיכות הגבוהה ביותר. יחד עם זאת, ייתכנו מקרים בהם קיים ליקוי כלשהוא שאינו באשמת הלקוח ו/או שגיאת יצור - פגם מהותי בתפירה באי אלו מהמוצרים. במקרה כזה, זכאי הרוכש לפנות לבית העסק ולהתריע על כך. התלונה תבדק ע"י בעלת העסק ותהא רשאית להחליף את המוצר הלקוי במוצר זהה או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על אותו המוצר. במקרה של זיכוי והחזרת המוצר ו\או החלפתו הלקוח לא יזוכה בדמי המשלוח. על הלקוח להחזיר את המוצר לבית העסק בדרכים הרשומים למעלה.

  תקופת אחריות:
  - ניתנת אחריות מלאה למשך 30 יום מיום הרכישה על בלאי הנגרם למוצר כתוצאה משגיאת ייצור /פגם בתפירה / קבלת מוצר פגום או ליקויי ובלאי שנגרם למוצר תוך כדי שימוש סביר שאינו באשמת הלקוח.

  - בתקופת האחריות תספק החברה שירות תיקונים ללא עלות וזאת לאחר בדיקת תקינות שתערך בסטודיו החברה ובתנאי שיוכח כי אכן נגרם כתוצאה משימוש סביר ואינו באשמת הלקוח תוך כדי ששמר/ה על הוראות הטיפול והכביסה של המוצר אותו רכש. הוראות הכביסה מוצגות בתחתית העמוד.

  - לצורך הפעלת האחריות, באחריות הלקוח להחזיר את המוצר הפגום למשרדי החברה ו/או לשאת בהוצאות השילוח הכרוכות לחברה וממנה וזאת לצורך בדיקת המוצר ותיקון / החלפת המוצר במידת הצורך

  ייתכנו הבדלים וסטיות של עד 2 ס"מ במידות המוצרים לאור העובדה שהמוצרים נתפרים בעבודת יד מלאה. התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלי בצבעים או שינויים אחרים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות. על הלקוח לוודא מול בית העסק את הגודל, הצבע ומפרט המוצר טרם הרכישה


נחשוש לצורך תיחום מיטת התינוק, העריסה, משטח הפעילות ועוד.
לנחשוש  7 מקטעי כותנה הנתפרים בתפירה מוקפדת בתפר כפול לבטיחות מרבית.
בנוסף  לנחשוש שכבת בד כפולה כך שהמילוי לא יצא בשום צורה.
בקצוות הנחששוש סגירה מעוגלת. 


מילוי : אקרילן רך במיוחד
מידות : אורך  הנחשוש 2.15 מטר | היקף הנחשוש 35*35
אין להכניס למייבש. מחשש להתלקחות המוצר.
x

#{title}

#{text}

#{price}